The Bachelor 2022 staat op het punt te beginnen maar het einde zou nu al verklapt zijn in de trailer? Verder zijn de 16 vrouwen die meedoen met de Bachelor 2022 bekend gemaakt. Zij zullen dan strijden om het hart van Thomas van de Vlugt .
De kandidaten die zullen meedoen aan De Bachelor 2022 zijn reeds bekend. Thomas van de Vlugt zal deze keer degene zijn die publiekelijk zijn zoektocht naar de liefde zal doen in Mexico. Op 16 februari zal De Bachelor 2022 van start gaan en kunnen we zien hoe Thomas kennis zal maken met de kandidaten.
De eerste beelden zijn er inmiddels en het eruit ziet alsof Thomas wél de liefde vindt. RTL: Het is Gaby Blaaser (35) en Tony Junior (32) niet gelukt om de liefde te vinden in de vorige seizoenen van 'De Bachelor'. Als we echter de eerste beelden van het nieuwe seizoen mogen geloven lijkt Thomas van der Vlugt (29) wel in de roos te schieten.
Daniek (24) werkt als styliste en is een excentrieke thrill-seeker. Zij houdt van snowboarden, raften en bergbeklimmen. Ze probeert vaak iets nieuws en vindt het niet erg als er weleens iets mis gaat.
Demi (26) is een houdt van openheid en stelt zich gauw open voor nieuwe contacten. Ze werkt als kapper en noemt zichzelf impulsief en stoer en geen meisje-meisje.
Diandra (27) houdt zich bezig met de modewereld. Zij staat zelfverzekerd en erg positief in het leven. Haar familie en vrienden beschrijven haar als iemand die altijd klaar staat voor anderen en maakt zich niet druk over wat anderen van haar denken.
Faith (22) heeft momenteel geen vaste baan en woont nog in bij haar ouders in Rotterdam. Zij zal niet uit huis gaan voor ze haar ware liefde heeft gevonden.
Frederique (26) is ex-topsportroeier en haalt altijd alles uit zichzelf. Verder heeft zij een vurige persoonlijkheid en is in het dagelijks leven data-analist bij een grote bank.
Indigo (21) is momenteel fashionstudente, hostess en marketeer. Zij is op zoek naar iemand die net zo avontuurlijk is al zij zelf. Zij komt uit Friesland en heeft intussen een mooi leventje opgebouwd in Amsterdam.
Inge (30) heeft rechten gestudeerd en is werkzaam als manager bij een recruitmentkantoor. Zij is woonachtig in Amsterdam waar zij een sociaal en ondernemend leven leidt.
Karen (22) haar persoonlijkheid is lief en zacht en cijfert zichzelf al snel weg om anderen voor te laten gaan. Zal het haar lukken om Thomas' hart te overwinnen?
Linde (24), net zoals Thomas houdt van het leven in de brouwerij. Zij is momenteel werkzaam in de horeca, maar wilt op latere leeftijd haar carriere in de zorg voortzetten. Zij gaat all in als ze verliefd raak.
Lysette (25) is leerkracht uit Dokkum en verhuisd binnenkort naar Amsterdam. Voor haar was het de afgelopen jaren een teken van persoonlijke groei.
Maureen (22) is van Australie naar Amsterdam verhuisd om aan haar opleiding te beginnen. Aan het begin van een relatie is ze meestal hard to get, maar eenmaal haar te pakken geeft ze 200% Maureen.
Merel (26) komt uit Amsterdam en is bijna afgestudeerd als tandarts en is van plan helemaal tot de top van haar carriere te gaan. Verder houdt zij van hockey, een feestje of op het terras relaxen.
Michelle (24) handelt in auto's en caravans in Oldenzaal. Ze weet verder mooi haar mannetje te staan tijdens onderhandelingen. Zal Thomas dat juist leuk vinden?
Patricia (23) is teamleider van een animatieteam. Zij is samen met haar zus ook wimperstyliste. Verder omschrijft zij zichzelf als onbevangen, altijd vrolijk en ietwat impulsief.
Romy (27) werkt als radio-DJ en heeft heel wal levenservaringen al vanaf een jonge leeftijd. Dat maakt dat zij sterk in haar schoenen staat en helemaal klaar voor het avontuur met Thomas.
Yael (29) komt uit Amsterdam en heeft als studie Psychologie gedaan. Momenteel is zij werkzaal als ZZP'er met kinderen met autisme. Zij runt daarnaast ook een webshop voor kleding en accessoires.
Bron: cosmopoliton, Youtube