tijgertje

Tijgertje spoorloos verdwenen: Politie en advocaat reageren! Rechter maakt celstraf bekend!

Life18 feb , 00:44

Reality ster Tijgertje bekend van de in 2010 en 2011 populaire Oh Oh Cherso en Oh Oh Tirol reality series wordt beschuldigd van criminaliteit. Ze moest zich vandaag voor de rechter verantwoorden voor inbraak of medeplichtigheid daaraan in Den Haag. Maar ze kwam niet opdagen en blijkt spoorloos verdwenen.  

Tijgertje spoorloos verdwenen

Tijgertje aka Tatjana L uit Den Haag Schilderswijk moest vandaag, vrijdag, voor de rechter staan en ondervraagd worden over een diefstal afgelopen zomer in een gebouw. Dat gebeurde echter niet, omdat zij spoorloos verdwenen blijkt.

Tijgertje wordt nu gezocht door de autoriteiten en de politie is een zoekactie naar haar gestart. Haar advocaat heeft ook gereageerd en zegt dat hij geen contact kan krijgen met de realityster. Als haar advocaat wordt gevraagd of Tijgertje wel op de hoogte was van de zitting wordt er geantwoord "Daar kan ik u geen antwoord op geven.’  De advocaat blijkt niet gevolmachtigd om haar te vertegenwoordigen. 

De rechter heeft ondanks haar afwezigheid een straf uitgesproken. Tijgertje is veroordeeld tot twee maanden celstraf wegens betrokkenheid bij een diefstal. 

Tijgertje uit Oh Oh Tirol beschuldigd van criminaliteit

Zo werd ze volgens de berichtgeving samen met haar moeder meerdere malen gearresteerd voor winkeldiefstal en inbraak. Deze incidenten hebben geleid tot veroordelingen en gevangenisstraffen voor zowel Tijgertje als haar moeder. In 2011 werden Tijgertje en haar moeder voor het eerst opgepakt tijdens een winkeldiefstal in Naaldwijk. Het duo werd betrapt met gestolen kleding en een apparaat om beveiligingslabels te verwijderen.

Daarna was er een tweede arrestatie in Delft, waar ze probeerden een volle winkelwagen zonder te betalen mee te nemen. Deze herhaalde misdrijven leidden tot veroordelingen en gevangenisstraffen.

Celstraf voor Tijgertje

Ondanks deze veroordelingen bleef Tijgertje in de fout gaan. In juni 2011 werden zij en haar moeder opnieuw gearresteerd voor het stelen van kleding van een V&D in Leidschendam. In 2016 kwam ze in het nieuws nadat ze een joggingvest uit een Hema-filiaal in Den Haag had gestolen. "Ze verscheen niet op haar zitting, omdat ze geen oppas kon vinden voor haar baby," zo meldde haar advocaat toen. En in 2017 werd Tijgertje veroordeeld tot een maand celstraf voor winkeldiefstal en vernieling. Ze moest een schadevergoeding van ongeveer 2000 euro betalen.

Tijgertje meende al die tijd dat een aantal van de beschuldigingen niet kloppen zou. Tegenover de rechter zei ze dat haar moeder en zij financiële problemen hadden , waardoor ze "gedwongen waren te stelen."

De voortdurende betrokkenheid van Tijgertje bij criminele activiteiten heeft haar kansen op een terugkeer in de entertainmentindustrie aanzienlijk verkleind. Haar deelname aan Oh Oh Tirol bracht haar aanvankelijk bekendheid, maar haar daaropvolgende daden hebben haar reputatie blijvend beschadigd.

Het is duidelijk dat de realiteitster, ooit bekend van televisie, nu vooral wordt geassocieerd met haar criminele verleden. De samenwerking met haar moeder bij deze misdrijven heeft geleid tot meerdere arrestaties en veroordelingen, wat haar publieke en professionele leven negatief heeft beïnvloed.

Oh oh Tirol

Op 2 september 2010 was de eerste uitzending van realitysoap Oh Oh Cherso van RTL waarin acht Haagse jongeren gevolgd worden. Na drie afleveringen werd er al een tweede reeks aangekondigd. De tweede reeks zou worden opgenomen in Oostenrijk, in een villa in Kirchberg in Tirol, met als titel Oh Oh Tirol. "Tijgertje" (Tatjana L) kwam erbij en de oorspronkelijke deelnemers zouden haar pas ontmoeten bij aankomst. Tijgertje verliet voortijdig de serie vanwege haar positie in de groep.