Na alle landelijke commotie en ophef gisteren over de HoodVlogs hebben vandaag een aantal instanties gereageerd en beloofd maatregelen te nemen tegen de ‘gewelddadige’ vlogs. YouTube
heeft al een maatregel genomen door de geldkraan dicht te draaien voor Ismail Ilgun zijn vlogs, zo meldt De Telegraaf. De video social media gigant blijkt klachten van adverteerders te hebben gehad die niet willen geassocieerd worden met hangjongeren en heeft Ismail’s video’s gemarkeerd als gewelddadig
. Dit voorkomt dat veel ads bij de video’s worden getoond.
Ismail reageerdeen schrijft: “Jullie kunnen me nikss vriendddd #KeenKeld #KeenKeldWelHonger” Bekijk zijn post hieronder:
MINISTER VAN VEILIGHEID EN JUSTITIE:
Zelfs deMinister Van JustitieArd van der Steur heeft gereageerd en zegt: “Dit is gedrag dat echt niet kan en moet ophouden. Daar waar normen worden overschreden moet hard worden opgetreden. Dat doen gemeente en politie ter plekke ook. Maar de politie heeft het onder controle, laten we het ook niet groter maken dan het is”.Bekijk de video hieronder: