De 18-jarige dochter van Michael Jackson, Paris, denkt dat haar vader vermoord is. Dat zegt ze in een interview aan het Amerikaanse muziektijdschrift Rolling Stone.
Toen Michael Jackson in 2009 overleed aan een hartstilstand door een overdosis medicijnen, was Paris 11 jaar. Michael Jacksons dokter Conrad Murray werd hiervoor veroordeeld tot een gevangenisstraf van vier jaar.
Volgens Paris liet haar vader voor zijn dood doorschemeren dat bepaalde mensen het op hem gemunt hadden: “Hij zei letterlijk dat ze hem zouden vermoorden. Het klinkt misschien als onzin of een samenzweringstheorie, maar voor mij is het duidelijk: alle tekenen wijzen in die richting. Alle echte fans en familieleden denken er zo over.”
Paris denkt dat dr. Murray er inderdaad iets mee te maken heeft gehad, maar denkt ook dat er meer aan de hand was
: “Op dat moment voelde Michael zich uitgeput omdat hij zijn comebacktournee aan het voorbereiden was. Ik wil gerechtigheid, maar het is een schaakspel. Ik probeer mijn pionnen op de juiste manier te zetten. Meer kan ik er op dit moment niet over zeggen.”