Sleep jij jezelf week in week uit weer naar de vrijdag toe tot je eindelijk weer twee dagen van je vrijheid kan genieten, totdat de ellende op maandagochtend weer van voren af aan begint? Dan zou een vervroegd pensioen misschien wel dé oplossing kunnen zijn. En hoe kun je daar beter van genieten dan op je eigen tropisch eiland?!
Voor zo’n 320.000 euro, de prijs van een flink huis in Nederland, koop je namelijk een eigen tropische privé-eiland ‘Little Harvest Caye’, voor de kust van Belize, Centraal-Amerika. Dat lijkt een hoop geld, en dat is het natuurlijk ook, maar als je dit door een man of zes kan delen, betaalt ieder nog maar zo’n 53.000 eurootjes! En daar krijg je flink wat voor terug!
Op Little Harvest Caye beschikken jij en je vrienden over een waar dorp, met allemaal je eigen huis, een zwembad, een aanlegsteiger voor jullie bootjes en chillen jullie de rest van je leven met een cocktail op je eigen strand, onder je eigen palmboom.
Moeten we nog meer zeggen? Laat dat vervroegde pensioen maar beginnen! Klikhier om te weten te komen hoe je je eigen tropisch paradijsje op de kop tikt.