De Groningse studentenvereniging wordt wederom om een negatieve reden besproken. Na dit weekend doken er video’s op van een feest dat de studenten georganiseerd hadden. In eerste instantie niet veel mis mee, zou je zeggen. Totdat je de beelden ziet.
Een groep studenten heeft zich namelijk verkleed als gospelkoor. Om op te gaan in hun rol waren zij geschminkt in blackface. Dit kan anno 2017 natuurlijk echt niet. In de video’s is te zien dat dit voor de studenten kennelijk wel de normaalste zaak van de wereld is.
Dit is niet het eerste negatieve bericht wat over deze studentenvereniging naar buiten komt. Er bleken in de vereniging meerdere bangalijsten rond te gaan, was een ernstig hersenletsel bij een aspirant-lid het gevolg van een ontgroening en hebben zij een ravage in een restaurant aangericht. Daarom zijn we ook erg benieuwd wat de consequenties voor hun laatste acties zijn. Check de beelden hieronder, die online rondgaan, en bepaal zelf: