Jacin Trill gaat lekker, erg lekker. Mijn zijn track ‘kspreyopjebytch’ brak hij door in Nederland. Nu blijkt dat hij niet alleen in Nederland hard gaat, maar dat er vanuit de Verenigde Staten ook interesse is.
Het begon met de videoclip van “Rozeswoesh’. De clip werd ontdekt en gedeeld op het internationale hip-hop platform ‘Worldstar’. Binnen 2 weken is de video daar al meer dan 35000 keer bekeken.
Een van de kijkers was de Amerikaanse rapper Ugly God. Je kent Ugly God onder andere van zijn track ‘Water’.
En kennelijk is Ugly God ook fan. De 2 rappers hebben contact gehad via Facetime en hebben zelfs afgesproken samen de studio in te duiken. Om dit goede nieuws te delen dropt Jacin een screenshot van het Facetimegesprek op zijn instagram.
Het ziet er dus naar uit dat we binnenkort een track van de 2 rappers kunnen verwachten. Zelf laten ze er geen gras over groeien, de afspraak om de studio in te duiken staat namelijk al voor dit weekend! We can’t wait!