De laatste weken is Ronaldo veel in het nieuws door de verkrachtingszaak, Der Speigel heeft documenten van Ronaldo, onder andere een zwijgcontract. Peter Christiansen, de advocaat van Cristiano Ronaldo beweert dat de documenten zijn bewerkt en verzonnen. ‘’En dat allemaal om zijn reputatie als eerbare en hardwerkende sportman te vernietigen. Ronaldo voelt zich genoodzaakt niet langer te zwijgen’’, aldus Christiansen.
Cristiano Ronaldo blijft ontkennen, maar dat hij een schikking heeft getroffen klopt wel. ‘’ Maar dat is geenszins een schuldbekentenis. Hij deed simpelweg wat hem werd geadviseerd door de mensen om hem heen, om een einde te maken aan de krankzinnige beschuldigingen die alleen maar bedoeld zijn om de reputatie kapot te maken van iemand die bekendstaat om zijn harde werk, sportieve kwaliteiten en correcte gedrag’’ vertelt de advocaat in een verklaring.
‘’Zijn standpunt is altijd geweest en zal altijd blijven dat wat in 2009 in Las Vegas gebeurd is met wederzijds goedvinden was’’ aldus Christiansen. Voor Ronaldo is deze aandacht niks nieuws. ‘’Ronaldo is het wel gewend dat hij in het middelpunt van de belangstelling staat, maar het is zeer betreurenswaardig dat er media zijn die deze bewuste lastercampagne met gestolen en makkelijk te manipuleren digitale documenten steunen. Hieronder de reactie van de advocaat van Cristiano Ronaldo.