Bizar nieuws van het AD: De politie in Rotterdam heeft gisteravond bij een doorzoeking van Mula B een vuurwapen gevonden in zijn auto. Het vreemde: Mula zou “het bezit van het wapen goedgepraat hebben door te zeggen dat hij een rapper is”, iets dat Mula’s advocaat echter ontkent.
Mula werd aangehouden tijdens een preventie fouilleeractie waarbij ook 5000 euro cash in zijn auto werd gevonden. Alles is in beslag genomen door de politie.
Mula’s advocaat Jeffrey Jordan is het niet eens met het rapport van de politie: ,,Mijn cliënt heeft alle medewerking verleend aan het onderzoek en toegegeven dat hij fout zat. Pas toen de politie vroeg naar zijn beroep vertelde hij rapper te zijn. Het is niet zo dat hij zelf zei: ik ben rapper, dus daarom heb ik een pistool bij me. De politie doet dat wel zo voorkomen in een persbericht.‘’ MANAGER REAGEERT
De manager van Mula reageert tegen een FunX radio dj:”Mula B werd inderdaad aangehouden op een plek waar preventief wordt gefouilleerd. Hij heeft de politie toegelaten zijn auto te doorzoeken en heeft daarbij aangegeven dat hij een vuurwapen in de auto had.” “Het is fout om een vuurwapen te hebben en Mula B heeft zijn schuld erkend. Het is totaal niet het geval dat het normaal is. Hij heeft waarschijnlijk verteld dat hij rapper is nadat er vijfduizend euro cash in zijn auto werd gevonden. Waarschijnlijk is dat uit zijn verband getrokken en dat wil ik rechtzetten.”
Jeffrey antwoordt dat hij wil voorkomen dat er wilde verhalen in de media rondgaan:
“Mula B heeft duidelijk aangegeven dat hij niks te verbergen heeft.” Mula dropte vandaag zijn nieuwe video met Shirak: