Groot nieuws voor Temptation Island fans. Dé meest besproken man van het vorige seizoen gaat mogelijk terugkeren in het nieuwe seizoen: Tim aka Timtation!
Tim slaagde er als koppel met Deborah niet in om zijn relatie in stand te houden, dus nu besloot hij maar als verleider mee te doen aan het nieuwe seizoen. Hij heeft zich volgens RTL officieel opgegeven.
“Ik zou direct weer meedoen”, zo vertelt hij aan RTL Boulevard. “Dit keer dan wel als verleider, nooit meer als koppel. Ik heb mezelf dan ook ingeschreven om mee te doen als verleider. Ik ben zelfs op gesprek geweest bij de makers, maar helaas, ze hadden al genoeg kandidaten.”
Temptation Island 2019 opnames zijn inmiddels al begonnen en er komt ook een nieuwe versie van ‘Temptation Island VIPS’ aan te komen, waar Tim wellicht aan mee kan doen. Bekijk hieronder een ongemakkelijk moment met Tim en zijn moeder en waarom zijn Temptation vlam Cherish op hem afknapte: