Het is inmiddels alweer februari. Dit betekent dat we het grootste deel van de winter weer gehad hebben en we voorzichtig naar het voorjaar mogen gaan uitkijken. En voordat je er erg in hebt is de zomer alweer aangebroken! Het is dus helemaal niet zo gek om alvast je zomervakantie te gaan plannen. Want wanneer je dit nu al doet, kan dit namelijk supergoedkoop!
Ryanair geeft in de hele maand februari vroegboekkorting op twee zonnige locaties in Marokko. Zo vlieg je van 1 mei tot 30 september vanaf Eindhoven voor €25,- naar Marrakesh en vanaf €23 naar Fez.
We hebben hier de goedkoopste vertrekdagen om naar goedkoop naar Marokko te vliegen op een rijtje gezet (prijzen kunnen afwijken aan de hand van beschikbaarheid: Marrakesh
Fez
| 6-mei | € 23 | |
| 13-mei | € 23 | |
| 20-mei | € 23 | |
| 27-mei | € 23 | |
| 31-mei | € 23 | |
| 3-jun | € 29 | |
| 10-jun | € 29 | |