Vorig jaar ontstond er grote ophef wereldwijd, nadat het bedrijf Good Girls Company een mannenvakantie op een privé-eiland aankondigde met onbeperkt drank, drugs en vrouwen. Ophef of niet, de seksvakantie ging gewoon door en werd een groot succes onder deelnemers. Dus worden er vervolgen georganiseerd.
Deze keer wordt de speciale ‘all-inclusive’-vakantie op een locatie in de buurt van Las Vegas, VS, waarbij 30 mannen die bereid zijn om 6.000 dollar neer te leggen vier dagen lang worden verwend met alles wat God verboden heeft. Zo zijn er 100 vrouwen waarmee ze onbeperkt seks mogen hebben. Ook worden er diverse activiteiten georganiseerd, zoals een half uur met 16 vrouw voor iedere man.
Uiteraard zijn ook onbeperkte drank, eten en condooms weer inbegrepen. “Heb je speciale wensen? Laat het ons zeker weten”, luidt de boodschap van de organisator. Neem hier een kijkje opde website!