AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Man die vriendin mishandelde komt vrij, Vermoordt haar meteen
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Net binnen » Man die vriendin mishandelde komt vrij, Vermoordt haar meteen
AXED
Net binnen

Man die vriendin mishandelde komt vrij, Vermoordt haar meteen

AXED Redactie
Last updated: 27 maart 2024 18:17
By AXED Redactie
3 Min Read
Share
SHARE

Bizar nieuws uit België: Een vrouw uit Henegouwen is vermoord door haar ex, die haar lichaam daarna in een kofferbak dumpte. Sébastien De L. (40) was pas twee weken vrij. Hij had een maand vastgezeten omdat hij Aurélie (31) mishandeld had en met de dood had bedreigd.

Politie kon de man gisteren oppakken. Hij had al toegegeven dat hij Aurélie gedood had aan een kennis. Die heeft daarna de politie gebeld. Aurélie had meerdere messteken gekregen en werd met een baksteen op haar hoofd geslagen.

Aurélie en Sébastien hadden allebei al twee kinderen uit een vorige relatie. Aurélie vertelde een vriendin dat Sébastien de laatste tijd extreem jaloers was: ,,Hij vroeg volgens haar zelfs of ze een string of onderbroek droeg als ze ging sporten of naar het werk vertrok. Al wilde ze niet kwaadspreken over hem: ‘Hij heeft een hart van goud en zou alles voor me doen’, zei ze.”

,,In september veranderde alles” ,,Ze kregen ruzie en dat is uit de hand gelopen. Sébastien heeft Aurélie toen hard geduwd. Ze kreeg schrik en is op 24 september klacht gaan indienen bij de politie voor slagen en verwondingen. Hij werd opgepakt en kreeg een contactverbod. Zodra hij uit de cel mocht, zocht hij Aurélie weer op. Verschillende getuigen hebben gehoord dat hij haar met de dood bedreigde. Hij is toen weer voor de onderzoeksrechter verschenen en heeft in het kantoor de tafel nog omvergegooid.”

“Tijdens zijn verhoor bij de onderzoeksrechter gaf de 40-jarige verdachte toe dat hij haar had geslagen, maar hij ontkende dat hij met voorbedachten rade handelde.”

Na de klacht van de vrouw in september werd L. aangehouden. Op 22 oktober echter weer vrijgelaten onder voorwaarden: hij mocht geen contact meer hebben met zijn ex-partner.

Ondanks spraken ze af om te praten. Hij verweet haar dat ze vreemdging en ruzie ontstond. De L: ,,Toen werd het rood voor mijn ogen” Politie: ,,Toch heeft de verdachte nog enkele ‘gaten’ in zijn geheugen. Er blijven nog onduidelijkheden in zijn verhaal.”

Rechter wijst Boef’s verzoek om verwijdering uitzending af!
‘Kom vechten dan!’ prank in Londen. Gang valt jongens aan
Scooterrijder vlucht, arrestatie loopt in de soep: “Staan blijven!”
Jennifer Lopez en vriend kopen appartement van 10 miljoen euro, kijk binnen!
In no time miljoenen views voor Ronnie Flex & Famke Louise!
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?