AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Nieuw slachtoffer van Kaj van der Ree deelt schokkend verhaal: ‘Hij wilde dat ik hem p**pte’
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Net binnen » Nieuw slachtoffer van Kaj van der Ree deelt schokkend verhaal: ‘Hij wilde dat ik hem p**pte’
AXED
Net binnen

Nieuw slachtoffer van Kaj van der Ree deelt schokkend verhaal: ‘Hij wilde dat ik hem p**pte’

AXED Redactie
Last updated: 27 maart 2024 18:16
By AXED Redactie
3 Min Read
Share
SHARE

Kaj van der Ree verkeert in zwaar weer. Onlangs werd hij exposed door Laiza Vunderink, die onthullende details openbaar maakte over hoe de Youtuber seksueel contact met haar zocht toen ze nog maar 14 jaar was. Nu klapt opnieuw een slachtoffer uit de school.

Het meisje, dat destijds eveneens 14 jaar was, vertelt aan Shownieuws : “Hij nam mij mee naar een event. Op dit event werd me meerdere keren gevraagd of ik met hem naar de wc wilde gaan om hem te pijpen. Dit praatte ik ongemakkelijk van me af.”

“Ik kwam bij hem thuis over de vloer, ik ben daar 3 of 4 keer geweest”, vervolgt het meisje, dat anoniem wil blijven. “De eerste keer was redelijk normaal, maar voelde me nog steeds ongemakkelijk. De derde keer wilde hij dat ik hem pijpte. Ik weet niet meer hoe dit precies tot stand was gekomen, maar het is gebeurd. Hij wilde die dag eigenlijk met me naar bed, maar ik was ongesteld. Voor ons volgende afspraakje had hij me dan ook via Whatsapp gestuurd dat ik er dit keer niet vanaf kwam met een ‘ongesteldheid-smoesje’..”

“Hij manipuleerde mij het bad in, ook al had ik weer gezegd dat ik er niet comfortabel mee was. Hij zoende en betaste me in bad. Toen hij de badkamer uitging om kleding te pakken, ben ik snel uit bad gestapt om me af te drogen en aan te kleden. Toen hij terug kwam trok hij de handdoek uit mijn handen en zei: ‘Je bent toch niet onzeker?’ Zijn slaapkamer was verbonden aan de badkamer. Hij trok me de slaapkamer in. Het was duidelijk dat ik totaal niet op mijn gemak was. Hier hebben we kort seks gehad.”

“Hierna was het contact verbroken. Pas later weer – eind 2018 en 2019 – stuurde hij me af en toe een bericht om te vragen hoe t ging, maar er waren geen echte gesprekken meer. Ik was jong, ik was net 17 toen we seks hebben gehad en hij was toen 26. Ik keek naar zijn filmpjes al sinds in 12 ben, ik was de hele tijd verward van: waarom ik?”

“Je bent onzeker en je durft geen nee te zeggen, nadat je hem al meerdere keren teleurstelde. Hij is extreem manipulerend, hij wist beter, maar dit had desondanks nooit mogen gebeuren. Kaj beloofde me ook dingen zoals dagjes weg en dat we een relatie kregen.”

Inmiddels is het BNN/VARA programma Proefkonijnen, waarvan Kaj presentator was, stopgezet en sneed het Rode Kruis, waarvoor hij ambassadeur was, alle banden met hem door.

Onlangs bood Kaj van der Ree al zijn excuses aan:

Rachel Hazes wéér voor de rechter! Geld bedrag geëist!
Gewilde dame in club kiest tussen jongens die haar willen! Video gaat viraal
Ponkers drijft spot naar Armoowasright in parodie van “Laden”, Armoo reageert en haalt uit
Het gaat niet goed met Tim Hofman “Wat is dit voor griep? Kan amper adem halen”
‘Koen Kardashian deelt sneer uit naar Lil Kleine’ Tagt Jaimie
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?