Schoonmaakbedrijf Maarschalkerweerd raakte afgelopen week in opspraak nadat een van hun medewerkers het adres van Akwasi online had gezet. Dit leidde tot een stortvloed aan racistische opmerkingen en bedreigingen. Het bedrijf besloot de medewerker op non-actief te zetten, maar dat is voor sommigen niet voldoenden. Inmiddels wordt het bedrijf nu zelf overspoeld met bedreigingen.
Bedreigingen
De eigenaar van het schoonmaakbedrijf is zeer bezorgd over hoe dit nu verder zal gaan, laat hij weten aan Omroep Gelderland. “De medewerker heeft gisteren meteen een brief met excuses naar de heer Akwasi gestuurd, maar daarmee is de kous helaas niet af. Wij willen alles doen wat in ons vermogen ligt om de kwestie in rustiger vaarwater te brengen en de gemoederen tot bedaren te brengen, maar de publicaties op het internet – buiten ons om – kunnen wij niet meer terugdraaien.”
Medewerkers zitten erdoorheen
Het schoonmaakbedrijf krijgt de hele dag door telefoontjes, appjes en mails met bedreigingen. Bedreigingen tegen zowel de betreffende medewerker als tegen het bedrijf. Sommige medewerkers zitten er zelfs zo doorheen, dat ze naar huis zijn gegaan. Daarom is besloten de politie in te schakelen. “We zijn maar een klein bedrijf dat nu in een grote storm is terechtgekomen.”