Ridouan Taghi is dagenlang gemarteld, nadat hij eind vorig jaar werd opgepakt in Dubai. Dit verklaard het kopstuk van de Mocro Maffia in een verklaring aan EenVandaag.“Ik werd vastgehouden in een kamer met vrieskou en bewerkt met elektroshocks.”
Na een jarenlange zoektocht door de FBI, DEA en de Nederlandse opsporinginsdiensten werd Taghi op 16 december 2019 aangetroffen in een villa in Dubai, waar hij zich schuilhield. De crimineel vertelt wat er vervolgens gebeurde: “In Dubai werd mij, terwijl ik plat op de grond lag, een pistool op het hoofd gezet. De agenten vertelden dat ze opdracht hadden gekregen om mij dood te schieten. Daarna ben ik helemaal in elkaar getrapt.” De foto die na zijn arrestatie werd verspreid, zou volgens Taghi dan ook bewerkt zijn. “Ik vertel dit omdat het een nepfoto is. Alle wonden in mijn gezicht, zoals mijn gebroken neus, zijn weggephotoshopt.”
Zijn advocaat Inez Weski gaf toestemming om de foto’s waarop zijn verwondingen wél te zien zijn te publiceren. Deze zouden zijn gemaakt nadat Taghi op 19 december in Nederland aankwam, nadat Dubai hem had uitgeleverd.
Taghi vervolgt: “Op het politiebureau hebben ze me 72 uur wakker gehouden en chemische middelen toegediend. Ik ben geslagen en geschopt, in mijn gezicht en op andere plekken. Ook had ik strakke tiewraps om mijn enkels en handen en een plastic blinddoek voor mijn ogen. Ook Marokkaanse agenten werkten hieraan mee.” Ook beweert Taghi in zijn verklaring dat er al jarenlang leugens worden verspreid over hemzelf en zijn familie.
Zo werd Ridouan Taghi opgepakt in Dubai, voordat hij gemarteld zou zijn:
Bron & beeld: boevennieuws.pro