Opvallende beelden uit regio Zaanstreek vannacht. Politie dacht dat er een pop voor de deur van een winkel was geplaatst en ging kijken.
Moeder slaapt voor winkel voor PlayStation 5
Dat bleek een persoon te zijn die op de PlayStation 5 lancering aan het wachten was. Het verhaal wordt nog mooier: Het is een vrouw die voor haar zoon zat te wachten om de gewilde console op tijd te kunnen kopen.
Zaanstreek Politie reageert
Politie agenten konden niet geloven wat ze zagen en melden: EEN SARAH POP? OHNEE! Afgelopen nacht reden wij om 02:00 uur langs een speelgoedwinkel in Koog aan de Zaan.Wij zagen daar iets of iemand voor de deur zitten op een tuinstoel.
In eerste instantie dachten wij te maken hebben met een “Sarah”.De vrouw gaf aan vanaf gisteren 18:00 uur in wisseldiensten met haar zoon voor de deur te zitten, om vandaag om 09:00 uur de Playstation 5 als eerst te kunnen kopen.
Hoe lief is dat?!
Bekijk de beelden hieronder:
https://axed.nl/sukkel-kartonnen-playstation-5-ebay/
Bron: AD, Politie Zaanstreek