AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Boete voor telefoongebruik achter stuur stijgt flink! Te hard rijden daalt!
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » News » Boete voor telefoongebruik achter stuur stijgt flink! Te hard rijden daalt!
AXED
News

Boete voor telefoongebruik achter stuur stijgt flink! Te hard rijden daalt!

AXED Redactie
Last updated: 28 maart 2024 04:05
By AXED Redactie
2 Min Read
Share
SHARE

Je kan tegenwoordig beter te hard rijden dan appen achter het stuur, want de boete voor telefoongebruik achter het stuur is flink gestegen. Dit, terwijl de boete voor te hard rijden juist verlaagd is! Dat heeft de ministerraad vandaag besloten.

Contents
  • Boete telefoongebruik
  • Andere boete daalt
  • Te hard rijden
    • De politie houdt zich tegenwoordig echter meer bezig met het beboeten van overtreders van de avondklok…

Boete telefoongebruik

Zowel voor het vasthouden als voor telefoongebruik stijgen de boetes: van 240 euro naar 340 euro. De stijging geldt ook voor andere boetes die als ‘gevaarlijk weggedrag’ worden bestempeld. Zo gaat de boete voor onnodig links rijden van 140 naar 210 euro. Ook voor het vervoeren van minderjarigen zonder gordel moet flink gedokt worden, deze boete is namelijk ook gestegen naar 210 euro.

Andere boete daalt

De boete voor telefoongebruik is gestegen, maar andere boetes zijn lager geworden. Zo staat er op het niet verlenen van voorrang aan een voorrangsvoertuig nu op 340, honderd euro minder dan het eerst was. Je zal echter toch goed op moeten letten, want bestuurders kunnen hier inmiddels wel strafrechtelijk voor vervolgd worden. Onder voorrangsvoertuigen vallen bijvoorbeeld politieauto’s of ambulances die met sirene en/of zwaailicht rijden.

Te hard rijden

Ook voor te hard rijden betaal je nu minder! Als je minder dan tien kilometer per uur boven de maximum snelheid rijdt, betaal je 15% minder voor de boete dan voorheen. Ook de boete voor het parkeren op een gehandicaptenparkeerplaats is verminderd, van 390 euro naar 300 euro. Je zou het bijna beschrijven als geluk bij een ongeluk!

De politie houdt zich tegenwoordig echter meer bezig met het beboeten van overtreders van de avondklok…

Bron: RTL Nieuws Youtube

Moeder besteed €9000 aan zichzelf voor kerst maar niets aan haar kinderen! Dit jaar is het anders!
Ex-vriendin Gio reageert op omstreden relatie met Jade
Criminelen breken in Dr Dre’s huis terwijl hij in ziekenhuis ligt (Beelden)
Avondklok officieel verlengd! Kleine versoepelingen! “Té vroeg voor Vaccinatiebewijs!”
The Voice-kandidate Hanin wordt mogelijk land uitgezet
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?