Bizarre beelden uit Den Haag. Een jongen viel daar een cameraman van calamiteitenwebsite Regio15 aan.
Politiebureau in Den Haag
Dat gebeurde precies voor het politiebureau aan de Aaltje Noordewierstraat in Den Haag. De jongen was in het bureau vanwege een melding van een steekpartij. Hij wilde niet gefilmd worden en roept dat boos richting de cameraman.
Jongen valt cameraman aan
Dit roept hij nadat hij het bureau uitloopt en achterna wordt gezeten door agenten. Hij laat zich niet stoppen en recht op de fotograaf af. Een meisje die bij hem was probeerde hem te stoppen maar dat lukte niet.
De jongen werd overmeesterd en opgepakt. De cameraman heeft aangifte gedaan en zegt: „Toen er een ambulance en een traumahelikopter naar het politiebureau op de Aaltje Noordewierstraat werden gestuurd, zijn we toch maar voor de zekerheid wat beeld gaan maken.”
Bekijk het bizarre incident hieronder:
Bron: Omroep West