Goed nieuws voor mensen met contactberoepen! Veel daarvan mogen weer. Ook teamsport is weer gedeeltelijk toegestaan.
Vanavond is er een persconferentie met Premier Rutte en minister De Jonge waarin nieuwe maatregelen zullen worden aangekondigd. Meer er is nu het een en ander gelekt. Ministers hebben overeenstemming bereikt voor de versoepelingen.
Contactberoepen
Vanaf volgende week dinsdag zijn alle contactberoepen weer toegestaan. Slecht nieuws is er voor de s*kswerk industrie, die blijft gesloten. Dit melden Haagse bronnen aan NOS.
Teamsporten
Niet-essentiële winkels op afspraak bezoeken wordt weer mogelijk. De MBO scholen gaan voor een deel weer open. Teamsporten voor jongeren en jongvolwassenen tot 27 jaar zijn weer toegestaan.
Avondklok, Sportscholen ongewijzigd
De Avondklok blijft voorlopig zoals die nu is en bezoek krijgen blijft bij één persoon. Sportscholen en de buitenschoolse opvang blijven gesloten.
Zondag was al duidelijk geworden dat mensen binnenkort weer naar de kapper mogen.
Hieronder o.a. Wilders over de versoepelingen:
Bron: NOS, Telegraaf, DVHN