Vorige week werd Linda de Mol sinds het TVOH-schandaal voor ’t eerst weer op een tv-set gespot. De foto werd gedeeld door model Raphael Bouman, iets waar hij spijt van kreeg. Volgens insiders zou hij zijn ontslagen na het delen van de foto’s.
Linda de Mol
Momenteel zou Linda de Mol werken aan een nieuwe tv-serie die te zien is vanaf september op SBS 6. Model Raphael Bouman zal ook in de serie te zien zijn en deelde een foto samen met Linda toen ze op de set waren. ‘ Fun op de set met Linda de Mol’ , was de tekst van Raphael bij de foto. Hij wilde schijnbaar pronken dat hij samen met Linda de Mol op een tv-set was. Echter is dat niet in goede aarde gevallen bij Linda.
Model ontslagen
Volgens de bronnen van weekblad Story zou Raphael niet meer welkom zijn op de set. “Omdat hij deze foto’s heeft gepubliceerd” , legt de bron uit. “En wanneer hij foto’s zou verkopen aan de media, zou hij een geldboete krijgen.”
De bron meldt dat het Raphael er behoorlijk ondersteboven van is. “Onthutst, omdat hij dit nooit zo heeft bedoeld. Hij had de foto’s ook op zijn privé-account op Instagram geplaatst en niet op zijn modellen- en acteurs-account.”
Raphael bevestigt de berichtgeving. “Helaas klopt deze informatie. Ik ben ontslagen door de opdrachtgevers en ook nog eens om een onbenullige reden: voor het plaatsen van twee (wazige) foto’s op mijn privé-Insta-account. Uit enthousiasme en omdat ik dolblij was dat ik mee mag spelen in de serie”, zegt hij op Instagram.
‘Praat met m’n assistent’
Juice Channel laat weten dat meerdere mensen nu hun ervaringen met Linda delen. Zo zou Linda met niemand praten als de camera’s op de set uitgaan, maar alleen met haar assisente. Wilde je wat tegen Linda zeggen? Dan gaf je dit direct door aan de assisente en sprak je Linda niet aan.
Bekijk hieronder een video van Linda:
Bron: Youtube, Instagram, DenD