Opmerkelijk nieuwtje over Yolanthe Cabau op Ibiza. Ze is gefotografeerd terwijl ze in tranen uitbarstte.
Yolanthe werd gespot door een fotograaf van Privé. Ze was samen met haar zus op een terras en had een serieus gesprek met haar. Weekblad Privé heeft daarvan enkele foto’s gepubliceerd, en daarop is te zien dat Yolanthe overstuur is en niet gelukkig uitziet.
Yolanthe in tranen
Het blad meldt dat ze zelfs in tranen uitbarstte. Ze hebben haar echter niet gesproken over wat er precies aan de hand is. Het blad vermeldt dat er nog wat zakelijke dingen afgehandeld moeten worden op Ibiza: restaurant XaXa moet verkocht worden en Yolanthe en Wesley zouden nog altijd een strijd voeren om de villa op Ibiza.
Ibiza
Yolanthe woont in L.A. maar is vaak op Ibiza de laatste tijd, ze werd onder meer gespot met ex Wesley Sneijder. Maar ook waren er geruchten dat zij én haar vermeende nieuwe liefde Lentini op het eiland zijn.
Opvallend is ook dat de dame waarmee Yolanthe vaak mee samen is Yasmina ook een huilende foto op Instagram postte. Of dat met Yolanthe te maken heeft vertelt ze niet.
Hieronder de beelden en Privé-cover met Yolanthe:
Bekijk dit bericht op Instagram
Bron: Privé, IG, DenD