Er zijn vandaag nieuwe beschuldigingen aan het licht gekomen over het seksueel geweld dat plaatsvond bij RTL programma ‘The Voice of Holland’. Zo zijn er meerdere slachtoffers naar voren gekomen en wordt er gesproken over een ware doofpot. Dit is waarom John de Mol zwijgt over alle meldingen die er zijn binnengekomen.
Meerdere slachtoffers
In 2018 zouden er maar liefst vier meldingen zijn binnengekomen over het wangedrag van J eroen Rietbergen, die bandleider was bij The Voice. John de Mol heeft eerder in BOOS aangegeven dat hij maar één melding binnen had gehad. In de nieuwste aflevering van BOOS, een vervolg op het schandaal, legt Tim Hofman uit dat de meldingen wellicht niet terecht zijn gekomen bij de Talpa-baas. Zo zouden leidinggevenden de meldingen niet doorgespeeld hebben aan hun werkgever. Tim Hofman stelt echter ook dat het mogelijk is dat de Mol gewoon glashard zat te liegen.
Zwijgen John de Mol
Paul Römer heeft namens John de Mol en Talpa laten weten dat zij niets te verbergen hebben: ‘Als iemand ons aanspreekt op een misstand, dan reageren wij daarop’. Dan is het toch ironisch dat er niemand vanuit Talpa gereageerd heeft op de nieuwe bevindingen van BOOS. Volgens Showbizz-deskundige Matthieu Slee zwijgt de Mol over het schandaal omdat zijn verschijning in de vorige aflevering alleen maar negatieve reacties opwekte. Gezien deze nieuwe bevindingen, is het logisch dat velen hem ervan verdenken te liegen.
Daarnaast is Jeroen Rietbergen natuurlijk de ex-man van Johns zus, Linda. Zo zou het bij haar thuis enorm stormachtig zijn. Linda zou weer contact hebben met Jeroen, tot grote ergernis van haar dochter. Een reactie van John de Mol zou niet alleen invloed hebben op hem en Talpa, maar ook op het gezin van zijn zus.
Aflevering BOOS
Bekijk de nieuwe aflevering van BOOS hieronder.
Bron, beeld: Youtube