Er is een video op social media die voor ophef zorgt. Daarin is een man in Ter Apel ’s ochtends te zien terwijl hij 2 mannen in zijn camper vindt die schijnbaar hebben overnacht.
Ter Apel
Het blijkt te gaan om asielzoekers die tijdens een nacht eerder deze week slaap plek zochten. In die nacht moesten zevenhonderd asielzoekers buiten slapen.
Het drama met deze mensen in Ter Apel heeft zelfs het buitenlands nieuws gehaald na de dood van een baby: ,,We hebben het dieptepunt in ons land bereikt”, quoot The Guardian de Groningse burgemeester Koen Schuiling. Artsen zonder Grenzen noemt de situatie ‘inhumaan’.
Camper
Hieronder de beelden van een eigenaar van een camper in Ter Apel die boos, is maar redelijk rustig blijft als hij ziet dat er iemand in zijn camper zit die er niet hoort te zitten. De beelden gaan viraal.