Alex Soze ligt online zwaar onder vuur nadat hij 1000 euro in heeft gezet op de wedstrijd tegen Nederland-Argentinië. Hoewel dit natuurlijk niet zo gek is, zijn volgers woest omdat zij hem het geld gedoneerd hebben.
Geld inzameling
Alex Soze had een inzamelingsactie georganiseerd om een ticket naar Qatar te kunnen kopen. Volgers hebben flink wat centjes gedoneerd, waardoor hij op kosten van zijn volgers naar het WK kon. Soze werd echter de toegang in Qatar geweigerd, waarschijnlijk omdat hij een strafblad heeft. Hij strandde in Istanbul, waar te zien was dat hij een kop inzette op de wedstrijd Nederland-Argentinië.
Alex Soze onder vuur
In Istanbul sprak Alex af met Saït Cinar, ook wel bekend als ‘Altijd Geslaagd’. Op de video van de ontmoeting is te zien hoe Soze het geld van zijn volgers inzet op de wedstrijd. De beelden werden gedeeld op juicekanaal Reality FBI. ‘Je zou maar geld gedoneerd hebben’, schreef het platform bij de video. Een volger van Soze reageerde: ‘Stoer doen met geld van je crowdfunding en daar dan vervolgens mee gaan gokken.. trieste lul.’
Bekijk de beelden
Bekijk hieronder de post en de TikTok video van Alex en Saït.
Meer over Nederland tijdens het WK:
Bron, beeld: Instagram Tiktok