Geraldine Kemper heeft natuurlijk niet een heel braaf imago. Dat is meestal wel zo als je bij Spuiten en Slikken werkt(e). Ze vertelde al eerder dat ze af en toe van beide walletjes snoept. Wat ze nu vertelde was wel weer andere koek.
Geraldine stomdronken
In een podcast vertelt ze waarom ze niet altijd leuke herinneringen heeft aan alcohol. Ze viel namelijk stomdronken in slaap in de portiek van een wildvreemde vrouw. De vrouw nam haar in huis en zo werd Geraldine wakker in het bed van een onbekende. Nu kan ze er gelukkig om lachen, maar ze weet nog steeds niet wie de vrouw was.
Amsterdammertje
“Ik had geloof ik alleen een broodje knakworst gegeten, nepwimpers opgedaan, dat weet ik nog heel goed. Twaalf uur gehaald ik heb toen geloof ik getongd met drie mensen, dat wist ik ook niet meer. Ik ben in een taxi gezet en kwam thuis aan met een jas die binnenstebuiten zat. Ik kon m’n sleutels niet vinden en viel in slaap in mijn eigen portiek. Toen tikte een meisje me aan en vroeg ze of alles goed was. Toen nam zij me mee achterop de fiets, waar ik vanaf viel, op een Amsterdammertje, dat is zo’n paaltje. Dus ik werd wakker naast een meisje dat ik helemaal niet kende met een blauw oog.”, vertelt ze in het interview.
Bekijk hier een fragment van de podcast:
Bron: Skoften