AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Nieuwe ‘Bangalijst’ met Utrechtse studentes, Foto’s en nummers gelekt
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Net binnen » Nieuwe ‘Bangalijst’ met Utrechtse studentes, Foto’s en nummers gelekt
AXED
Net binnen

Nieuwe ‘Bangalijst’ met Utrechtse studentes, Foto’s en nummers gelekt

AXED Redactie
Last updated: 3 februari 2025 18:30
By AXED Redactie
2 Min Read
Share
SHARE

UTRECHT (ANP) – Een nieuwe zogeheten bangalijst, met foto’s, namen en nummers van Utrechtse studentes, circuleert. Het ANP heeft de lijst vrijdag onder ogen gekregen. Advocaat Ina Brouwer, die slachtoffers van een eerder verschenen bangalijst bijstaat, laat weten de nieuwe lijst ook te hebben gezien. Het is onbekend wie de nieuwe lijst heeft gemaakt.

Op de lijst staan ‘beoordelingen’ van de seksuele prestaties van de vrouwen. Triton, de roeivereniging waar enkele van de vrouwen lid van zijn, laat ook weten op de hoogte te zijn van de lijst. De Universiteit Utrecht meldt dat “een en ander rondgaat”, maar wil verder niet reageren.

Nieuwe ‘Bangalijst’

De politie heeft “signalen meegekregen” dat er een tweede lijst is. Het Openbaar Ministerie is op de hoogte en neemt het nieuwe document mee in het al lopende onderzoek naar de eerste lijst. “We kijken onder meer naar de authenticiteit van de lijst en van de afzender”, aldus een woordvoerster.

In een tekst die aan de lijst is toegevoegd, staat dat “wij als groep trouwe leden” ingrijpen. “Aan allen in Nederland zeggen wij, stop de heksenjacht op de makers van de eerdere lijsten. Wie niet luisteren wil, is verantwoordelijk voor lijsten die nog zullen volgen.” Er wordt gedreigd nog ander “materiaal” naar buiten te brengen.

Eerder deze maand kwam naar buiten dat een eerste ‘bangalijst’ rondgaat. Voor straf krijgt het Utrechts Studenten Corps voorlopig geen subsidie van de universiteit en de hogeschool in Utrecht. Ook mag het corps niet meedoen aan ceremoniële activiteiten.

Bron: ANP, Skoften, Beeld ter illustratie: Pixabay

Vrouw van Afrikaanse president sleept juwelier voor de rechter voor ring van 1,14 miljoen euro
Vrouw denkt dat man drugsdealer is en geeft hem zomaar geld!
BOEF haalt 10 MILJOEN views met 101Barz sessie en schrijft geschiedenis
Floyd Mayweather’s ex-vriendin en moeder van zijn kinderen dood gevonden
Rambo reageert op beef met BOEF, doet een S/O naar hem!
TAGGED:bangalijst
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?