Vandaag is bekend gemaakt dat Badr Hari opnieuw voor de rechter moest verschijnen in Marokko om zich te verantwoorden voor een mishandeling van een ober in het Sofitel hotel in Marrakech.
In de rechtszaal kreeg Badr te horen dat de ober hem vergiffenis schenkt en daarmee is hij vrijgesproken, zo meldt RTL Nieuws.
Het incident vond vorige maand op 16 april plaats en de man zou dusdanige verwondingen overgehouden hebben dat hij drie weken niet heeft kunnen werken. Maar dat is Badr dus allemaal vergeven en hij zal verder niet meer vervolgd worden.
Het is niet bekend waarom het slachtoffer de aanklacht intrekt. Aangenomend wordt dat hij is gezwicht onder druk van buitenaf. Een zaak tegen Badr Hari zou namelijk slecht zijn voor het imago van de fighter en Marokko. Badr had eerder al een voorlopige schadevergoeding van 450 euro betaald.
Badr moet nog wel de volledige schadevergoeding betalen. De rechter zal op 31 mei het definitieve bedrag van de schadevergoeding vaststellen.