Als Girl Scout is het je missie om zoveel mogelijk koekjes te verkopen. De opbrengst van de koekjes gaat dan naar het goede doel. In ons land is dit niet zo’n hype, maar in Amerika is het heel groot. De meisjes zijn dan ook zeer competitief in het verkopen van de meeste koekjes.
Zo ook de jongedame uit San Diego die op het geniale idee kwam om koekjes te gaan verkopen voor een weed dispensary. Dit is natuurlijk heel slim omdat iedereen met een vreetkick wel zo’n lekker koekje wil. Het was zo’n goed idee dat er maar liefst 300 dozen verkocht werden in een paar uur. Het meisje werd zelfs gepromoot door de dispensary, met de slogan: ”Buy some girl scout cookies with your GSC.”
GSC is een soort wiet, die vernoemd is naar de Girl Scouts. Fun Fact: deze soort wiet wordt ook in Nederland verkocht!
Bekijk dit bericht op Instagram
Volgens een medewerker van de dispensary trok het meisje veel bekijks. De klanten vonden het geweldig, maar er kwamen ook meer girl scouts bij de shop staan! Volgens een woordvoerder van de girl scouts heeft het meisje echter de regels verbroken. Het is niet toegestaan om op een openbare plek te staan, omdat het zo natuurlijk wel erg makkelijk wordt om koekjes te verkopen. Het wordt nog onderzocht of de 300 dozen meegeteld zullen worden.
Dit is echter niet de eerste keer dat een girl scout op dit geniale idee kwam! Het werd al eerder gedaan in San Francisco.