axed default

Roxeanne Hazes gaat trouwen met TopNotch's Erik Zwennes, laat ring zien en meer!

Entertainment03 mrt 2017, 15:08
De dochter van zanger legende André Hazes heeft zojuist groot nieuws naar buiten gebracht. Roxeanne gaat namelijk trouwen met een van de topmannen bij 's lands grootste hiphop label TopNotch, Erik Zwennes, waarmee ze een paar maanden een relatie heeft.
Zij postte o.a. een foto van haar verlovingsring en noemt het een eer om door Erik ten huwelijk te zijn gevraagd. Ze schrijft verder o.a. dat ze het meest overtuigend JAA heeft gegeven:
"Wanneer ja "voor altijd" betekent... Iemand die mij elke dag laat groeien, lachen, leven, mij zijn beste vriendin en zijn alles noemt, krijgt van mij de meest overtuigende "JAAA!". Wat een eer om de rest van mijn leven samen met mijn beste vriend te mogen doorbrengen. Ik hou van jou, mijn E, mijn wereld. Onvoorwaardelijk veel! Ons avontuur. #FEYONCÉ #gonnamarrymybestfriend" Roxeanne is bij TopNotch getekend
en het is natuurlijk voor de hand liggend dat we in de toekomst een samenwerking met een van de rappers bij het label kunnen verwachten zoals Broederliefde, Lil Kleine of Kempi . Bekijk hieronder haar nieuwste video, aan tafel met Lil Kleine en haar posts met Erik:
[embed][/embed]
[embed][/embed]

Lucky I'm in love with my best friend.

Een bericht gedeeld door Dochter Dre. ⠀⠀ ⠀⠀ (@roxeannehazes) op

Onderweg naar de Edisons #gaathijweeropmijnhoofdzitten #watlachjenou #schmoggie

Een bericht gedeeld door Dochter Dre. ⠀⠀ ⠀⠀ (@roxeannehazes) op

@erikzwennes

Een bericht gedeeld door Dochter Dre. ⠀⠀ ⠀⠀ (@roxeannehazes) op