Toen de iPhone X werd aangekondigd, was iedereen in rep en roer. Nu blijkt dat Apple echter te vroeg gejuigd heeft. De telefoon ligt nu al in de uitverkoop.
De iPhone X zit vol nieuwe snufjes, maar mensen waren vooral te spreken over de dure prijs. Velen vonden de iPhone X te duur en daarom wordt het ook niet besteld. Apple gaf een paar degen geleden al aan de productie van 40 miljoen terug te brengen naar 20 miljoen stuks, omdat de voorraad zich ophoopt. Nu wordt de telefoon ook nog van 1.169 euro verkocht voor 1.026 euro. 133 euro korting dus.
Het duurt vermoedelijk niet lang meer voordat het toestel voor een paar honderd euro wordt verkocht, net zo duur als de iPhone 8 en grootste concurrent de Samsung Galaxy S serie.