It: Chapter One, de horrorfilm over de clown Pennywise naar het boek van Stephen King, verscheen afgelopen september in de Nederlandse bioscopen. IT: Chapter Two, het vervolg van Chapter One, stond gepland voor september 2019. Dit zou wel een een stuk eerder kunnen worden. Volgende maand beginnen de opnames namelijk al.
IT: Chapter 2 zal 27 jaar na de gebeurtenissen van deel 1 plaatsvinden, maar zal flashbacks bevatten. De kans is dus groot dat Bill Skarsgard zal terugkeren in de rol van Pennywise.
Momenteel wordt er nog gecast voor de rollen van die kinderen uit Chapter One, die nu dus volwassen zullen zijn. De verwachting is dat de opnames op 18 juni beginnen, de film zou dan rond oktober of november van dit jaar af kunnen zijn. Lees ook : Script gelekt van verwijderde scène uit IT die te heftig zou zijn!
Het eerste deel leverde wereldwijd zo’n 700 miljoen dollar op, met een productiebudget van ongeveer 35 miljoen. Niet zo gek dat de producers een beetje haast willen maken met deel 2.