Nicki Minaj was onlangs te gast in de show van Ellen Degeneres en deed daarin een boekje open over haar liefdesleven. Zo blijkt ze momenteel twee vriendjes te daten en is ze nogal veeleisend tussen de lakens.
In haar nummer ‘Barbie Dreams’ rapt Nicki: ‘if he can’t fuck three times a night, peace’, waarop Ellen zich afvroeg of dit in de realiteit ook geldt. Hierop antwoordde Nicki: “Als je een vriendje hebt die je maar een of twee keer per week kan zien, dan ja: drie keer per nacht. En als je dat niet aankan, mag je vertrekken. ” En dat blijkt niet de enige eis: “ Er mag niet meer dan een half uur tussen elke sessie zitten.”
Achteraf knuffelen vindt Nicki niet nodig. “Als ik klaar ben en ik me goed voel, laat me dan met rust. Ga me een boterham smeren of zo.” Ook is ze geen grote fan van voorspel. “Doe wat je moet doen, maar haast je een beetje. Ik heb geen zeeën van tijd.”