Jake Hampel heeft met onmiddellijke ingang de woordvoering voor Samantha de Jong en haar familie stopgezet. De Hagenaar, die in september vorig jaar al stopte als manager van de Haagse realityster, was twee maanden geleden gevraagd om op te treden als woordvoerder nadat ‘Barbie’ in een diep dal was gekomen.
In de knoop maken
In Story
noemt Samantha de Jong hem een leugenaar. “In diverse publicaties ben ik hierna slecht weggezet, maar dat heeft mij nimmer ervan weerhouden privé nog voor Samantha klaar te staan”, reageert Hampel. “Via de WhatsApp heeft ze me op 7 maart nog om een programma gevraagd. Op zoek naar een woning en op 14 maart heeft ze bericht dat ze geen interview aan Story
had gegeven waarin ze negatief over mijn persoon heeft gesproken. Derhalve was contact tot de laatste snik energieverslindend, tegenstrijdig en verwarrend.”
Hampel trekt nu de handen van haar af. “Ik dank eenieder die in de communicatie over Samantha de Jong mij respectvol heeft behandeld en ervaar de afgelopen acht jaren als een hectisch maar succesvol tijdperk. Ik wens Samantha en haar ouders veel kracht en wijsheid toe.”