Samantha (Barbie) wordt binnenkort weer herenigd met haar liefje Robbie die momenteel vast zit in de bak. Maar voordat dat zo ver is is de tv-persoonlijkheid nog regelmatig te vinden bij TikTok-battles.
Inkijk
"Het 'battlen' op TikTok is weer aan de gang en wat zet Samantha in om te winnen? Een inkijkje... (aan jeugdige volgers ." Veel kijkers van de TikTok vroegen de tv-persoonlijkheid om een inkijkje te geven van haar voorgevel.
Robbie in de bajes
Samantha’s vriend Robbie is ondanks zijn gevangenisstraf nog steeds actief op zijn social media. Via haar Instagram deelt ze foto’s van Robbie. “Mijn knappe Bink! Wat hou ik toch van je nog paar dagjes dan zie ik je weer”, schrijft ze als caption. Het lijkt er op dat ze hem gaat bezoeken.
Bekijk de beelden hieronder:
Beelden Robbie