De rapper die getekend is bij Rotterdam Airlines BKO ligt onder vuur. Hij wordt er van verdacht met een aantal anderen fraude te hebben gepleegd. Met een smoesje werd hij naar een hotel bij Schiphol gelokt waar hij werd gearresteerd, zo meldt Het Parool.
Het Openbaar Ministerie eiste woensdag zestien maanden celstraf tegen Eugene A. (25) en Bryan O. (27) omdat ze grootschalig zouden hebben gefraudeerd met bankpassen.
De politie heeft ze in de val gelokt:“Een link in een e-mail leidde naar een valse website die niet te onderscheiden was van de normale site om te bankieren. Op het moment dat gedupeerden hun gegevens invoerden, inclusief hun pincode, werd die meteen doorgestuurd naar de hoofdverdachten.”zo meldt HetParool.
Tegen drie medeverdachten eiste justitie honderd uur werkstraf tot tachtig dagen cel. Een jaar geleden werd SFB er ook van verdacht bankpassen te hebben gefraudeerd.