axed default

Anouk met spoed naar ziekenhuis in ambulance! (Beelden)

Net binnen06 jun 2020, 12:10
Anouk's dag begon met een grote schrik. Vrijdag avond was ze nog gezond en wel bij The Voice Kids finale te zien vanuit huis, vanochtend was dat heel anders. Anouk moest met spoed naar het ziekenhuis.

Anouk met spoed naar ziekenhuis

De oorzaak was een acute allergische aanval. Het gebeurde na het drinken van een gezond drankje. Ze werd in het ziekenhuis geholpen met een adrenaline shot in combinatie met medicatie.

Anouk Reageert

'Nou, dacht ik even een gezond green powder drankje te drinken... Twintig minuten later lag ik in de ambulance', zo meldt Anouk bij een selfie vanuit het ziekenhuis. Ze geeft aan dat haar gezicht er even heel anders uitzag door de allergische reactie: 'Ik zie er gelukkig weer normaal uit. Na die adrenaline shot en de medicatie.'
Ze werd opgehaald en naar huis gebracht door haar vriend Dominique. Gelukkig gaat het weer goed en kan ze weer lachen met hem in de auto. Dat bewijst ze in een grap reactie in onderstaande video.

Hieronder de beelden die ze deelde:

Bron: Instagram, Telegraaf
Anouk is onlangs opnieuw in quarantaine gegaan, en dat dus zonder haar vriend en kinderen. Ze wil alle risico op het coronavirus vermijden. Zij behoort tot de risicogroep vanwege haar astma.