AXED
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Nu lezen: Bridget Maasland ook slachtoffer van grensoverschrijdend gedrag! Deelt schokkende ervaring
Zoeken
AXEDAXED
Font ResizerAa
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Search
  • Net Binnen
  • Entertainment
  • Lifestyle
  • Sport
  • Films & Series
Have an existing account? Sign In
Follow US
© Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Home » Net binnen » Bridget Maasland ook slachtoffer van grensoverschrijdend gedrag! Deelt schokkende ervaring
AXED
Net binnen

Bridget Maasland ook slachtoffer van grensoverschrijdend gedrag! Deelt schokkende ervaring

AXED Redactie
Last updated: 3 februari 2025 18:34
By AXED Redactie
3 Min Read
Share
SHARE

Bridget Maasland zegt ook slachtoffer te zijn van ‘grensoverschrijdend gedrag’. Ze deelt haar verhaal op Instagram over situaties op haar negende en veertiende jaar waaruit blijkt dat zij ook daarmee geconfonteerd is.

Contents
  • Foto
    • ‘Leraar niet geschorst’
    • ‘Ik deed alsof ik sliep’
  • Zie hieronder de post van Maasland op Instagram:

Foto

Ze deelt op Instagram een zwart-witfoto van zichzelf als kind. In haar caption vertelt ze hoe haar leraar op de basisschool in Hoorn haar vaker op de schoot nam en een natte zoen gaf. Dat deed hij elke keer als zij iets goed gemaakt had. Verder zegt ze dat eens gevraagd is geworden om in de kring op de grond te liggen zodat de leraar met zijn knieen ‘over haar spierballen kon rollen’. Zijn geslachtsdeel kwam zo meermaals in de buurt van haar gezicht. “Verzetten tegen dit logge lijf terwijl hij mij in de houtgreep had, had geen zin”, schrijft Maasland.

‘Leraar niet geschorst’

Zij vertelde het niet gelijk aan haar ouders, omdat zij als kind dacht dat dat erbij hoorde. Ook omdat zij het zag gebeuren bij andere leerlingen. Nadat zij het vertelde aan haar ouders wilden zij de confrontatie aangaan, maar daar kwam er niets van uit de bus. Andere ouders durfden er niets van te zeggen en de ouders van Maasland stonden er alleen voor. De leeraar is niet geschorst en kon gewoon door gaan met zijn ‘praktijken’.

“Op de bewuste bijeenkomt stonden mijn ouders er alleen voor. Andere ouders durfden de confrontatie niet aan en dus werd de leraar niet eens geschorst en kon hij gewoon doorgaan met zijn ‘grensoverschrijdend gedrag’ bij kinderen”, schrijft Maasland.

‘Ik deed alsof ik sliep’

Toen zij veertien was kreeg zij weer met soortgelijk gedrag te maken en wel door een hoger geplaatste man in de modellenwereld. Deze man kwam zelfs haar slaapkamer binnen en streelde haar. “Ik deed alsof ik sliep waardoor hij gelukkig is gestopt. Ik snap nu pas hoe ik hierdoor voor het leven ben getekend!”, besluit de RTL- presentatrice.

Zie hieronder de post van Maasland op Instagram:

Bekijk dit bericht op Instagram

Bron: Instagram, hartvannederland

Memphis reageert op inbraak en roof in zijn huis, roddels en meer
Rapper Johnny Sellah (Rotterdam Airlines) is op vrije voeten
Ronnie Flex winnaar van Popprijs 2018
Gio Latooy onthult: “Ben ik multimiljonair?!”
Politie gebruikt bizarre nieuwe verhoortechniek: Een SLANG! (Beelden)
Share This Article
Facebook Email Copy Link Print

Lees ook

ICON Amsterdam
Lifestyle

Hoe ICON Amsterdam uitgroeide tot een van de snelst groeiende mannenmerken online

De mannenmode-industrie verandert razendsnel. Waar traditionele modemerken jarenlang vertrouwden op fysieke winkels…

By Team ONFIRE
4 Min Read
matty adame nlub9gthicg unsplash
Life

Wanneer party niet meer leuk is: de andere kant van het snelle leven

Het leven kan snel gaan. Studio in, event uit, deals, deadlines, aandacht,…

By AXED Redactie
4 Min Read
stroomstoring
Nieuws

Gigantische stroomstoring Spanje: Minimaal vijf mensen overleden

Een grote stroomstoring in Spanje heeft maandag 28 april 2025 geleid tot…

By AXED Redactie
4 Min Read
AXED
X-twitter Facebook-f Instagram
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?