Rapper Central Cee is kwam vanmiddag naar Amsterdam. Hij zou voor het promoten van zijn nieuwe album een meet en greet sessie houden met zijn Nederlandse fans. Rond 13.00 uur kwam er echter zo’n grote menigte op het evenement af, dat het afgezegd moest worden.
Central Cee
Bij kledingwinkel Patta verzamelen honderden enthousiaste fans zich om een glimp op te vangen van de rapper. Sommige fans gaan netjes in een rij staan, anderen rennen over straat en omsingelen zijn auto. De rapper zelf zit volgens medestaanders op het dak van zijn auto, als de chaos losbreekt. De winkel aan de Zeedijk host regelmatig internationale artiesten, maar deze drukte hadden ze niet voorzien.
Amsterdam
Niet alleen de fans zijn naar het event van Central Cee op de Zeedijk gekomen. Er vloog zelfs een politiehelikopter boven de wijk, om de boel in de gaten te houden. Vanwege de veiligheid moest de artiest helaas het evenement afzeggen. Op zijn Instagramstory deelde hij dat het hem speet dit te moeten doen.
Hieronder zijn onder andere beelden uit zijn story te zien:
Videos van Central Cee:
Bron: Instagram Youtube