axed default

Gaby Blaaser en Geraldine Kemper gaan volledig uit de kleren! Ophef ontstaat!

Net binnen17 jul 2022, 11:34
Gaby Blaaser en Geraldine Kemper sieren de cover van LINDA-magazine met andere BN'ers. De twee dames gaan volledig uit de kleren. Alleen heeft de shoot blijkbaar niet de gewenste reacties ontvangen, ze hadden gehoopt.

Uit de kleren

Bij LINDA stonden dit keer de borsten volledig in de spotlight. Geraldine en Gaby Blaaser gaan volledig uit de kleren met andere vrouwen, onder andere Romy Monteiro. In de fotoserie is Blaaser topless in de keuken te zien. Terwijl Kemper een schepje bovenop doet en met de borsten bloot voor de lens staat. Het blad wilde een statement maken, dat de preutsheid rondom blote borsten wel een beetje moet ophouden.
Vrouwen worden gecensureerd op Instagram, als je ook maar een stukje tepel ziet. Ondertussen kunnen mannen met een ontbloot lijf op zelfs naaktfoto's ermee wegkomen.

Ophef

Het statement is bij velen niet helemaal goed aangekomen. Er ontstaat namelijk discussie over de diversiteit van de cover. Er zouden niet genoeg vrouwen staan in verschillende maten.
"Goed onderwerp. Jammer dat er alleen slanke dames met kleine borsten op de cover staan. Was een mooi moment geweest om verschillende typen lichamen neer te zetten.", schrijft een volger. Journalist Tatjana Almuli liet zich er ook over uit: “Includeer bijvoorbeeld ook dikke vrouwen, of vrouwen met grote borsten, saggy boobs en vrouwen met een geamputeerde borst.’
Geraldine biedt haar excuses aan. "Ik had hier een blinde vek voor (..). Normaal let ik heel veel op dit thema. De cover is voor elke vrouw bedoeld", laat de presentatrice weten.

Bekijk de beelden hier

Bron: Linda