Er is ingebroken in het huis van boks legend Floyd Mayweather in Las Vegas en hij is bestolen van $150K aan kostbare bezittingen.
Dat gebeurde dit weekend toen hij weg was uit Vegas om zijn 40ste verjaardag te vieren in L.A., zo meldt TMZ.
Bronnen melden dat iemand een open deur geforceerd heeft in het kantoor aan de achterkant van het huis en een aantal portemonnees stal. Andere bronnen vertellen dat er ook ten minste 1 duur horloge vermist wordt en meerdere andere items ontbreken.
Agenten zijn in contact met het kamp Floyd gekomen en de bokser heeft de opdracht gekregen om een inventaris van zijn kostbaarheden te maken.
Floyd gaf dit weekend een mega-feest met Justin Bieber, Mariah Carey en andere beroemde vrienden,waarvan je hieronder beelden kan zien: