Iran heeft een bizar antwoord op de raketaanval van Trump en de dood van de generaal. Iraanse autoriteiten hebben namelijk op de nationale TV een prijs gezet op het hoofd van Trump, zo meldt The Mirror.
Dat werd geroepen op TV tijdens de begrafenis van de geliquideerde generaal door Amerikaanse raketten, Soleimani, die live werd uitgezonden. Er zou één dollar per Iraanse inwoner worden uitgeloofd aan diegene die Trump’s hoofd levert.
“Iran heeft 80 miljoen inwoners. Gebaseerd hier op, zullen we 80 miljoen dollar uitbetalen aan de persoon die Trump wet te vermoorden.”
De Iraanse premier zei eerder “We kunnen het Witte Huis zelf raken, we kunnen hen verslaan op Amerikaans grondgebied. We hebben de macht en als God het toelaat, zullen we ten paste tijden reageren. Dit was een oorlogsverklaring. Aarzelen is verliezen.”
Hieronder meer info:
Bekijk dit bericht op X
Bron: The Mirror