Jan Smit en Quinty Trustfull van Koffietijd beleefden volgens Yvonne Coldeweijer ooit een wild avontuurtje samen. Productiemedewerkers betrapten de twee achter het schuurtje van de Gouden Kooi-villa.
Yvonne deed een vragenrondje en kreeg een vraag over Quinty. "Ben zo benieuwd naar Quinty… Echt zo leuk en lief? Hoor je nooit iets over!" Hierop zei Yvonne: "Ben vroeger een paar keer bij Koffietijd geweest als gast, toen ik Telekids nog presenteerde. Quinty is wel een aardige vrouw. Ze blijft knap omdat ze weinig laat verbouwen aan haar gezicht."
Spannend verhaal Jan Smit
Maar gelukkig had de juicequeen ook nog een spannend verhaal, "Dit verhaal is een golden oldie uit de showbizz, maar Quinty heeft het een keer met Jan gedaan in de tuin van de Gouden Kooi-villa, achter het schuurtje. Productiemedewerkers van een programma waar ze voor aan het filmen waren hebben ze betrapt. Wel echt ages ago."
Jan Smit Quinty Trustfull
In haar podcast licht ze het verhaal nog even toe. "Zij is samen met Jan, onze Volendamse paling, achter het schuurtje gegaan. Toen heeft een productiemedewerker, ze waren ze op een gegeven moment kwijt… Maar toen vonden ze hun dus zo."
Ze beeld het volgende stukje zelfs zelf uit. "Quinty stond tegen het schuurtje, ik beeld het nu uit… Tegen het schuurtje aan met haar handen… En dan zo, you know, aan de achterkant stond dan Jan. Zo zijn ze dus betrapt. Is het verhaal!"
Bekijk de beelden hieronder: