axed default

Rotterdamse ouders houden kinderen thuis vanwege ’sexy’ hobby schooljuf

Net binnen05 okt 2018, 13:31
Een aantal ouders van kinderen van een Rotterdamse school houden hun kinderen thuis, nadat ze achter de ‘sexy’ hobby van de juf waren gekomen. Ze post namelijk foto’s van schaars geklede barbiepoppen in uitdagende poses op Facebook.
De leerkracht van kinderen van groep 5 is in haar vrije tijd kunstenares en maakt de sexy barbies omdat de poppen door mannen en vrouwen als ’ideaal’ wordt gezien. Ouders stuurden echter een anonieme email waarin ze schreven dat “het niet normaal is dat een docent dit soort beelden kan hebben” en suggereren zelfs dat het om kinderporno gaat. Ze eisen dan ook het ontslag van de vrouw.
Schooldirecteur Per Severin zegt in het Rotterdams Dagblad pal achter de leerkracht te staan. “Wat mijn leerkrachten in hun privéleven doen, is niet mijn zaak en zeker niet die van de kinderen – tenzij de privé-activiteiten botsen met onze schoolprincipes.”
Zeker 10 kinderen worden sinds een week thuisgehouden door het 'sexy barbies-schandaal’.

Online kun je allerlei soorten 'adult-fashion' vinden voor Barbies:

Loading