Misschien ken je hem nog wel Lang Leve de Liefde deelnemer: Jona, die met zijn deelname aan het programma heel Nederland op stelte wist te zetten. Zo had de LLDL-deelnemer maar liefst twee tv-dates waarbij hij dronken werd. Powned ging op bezoek bij de LLDL-legende in Friesland voor een kijkje in zijn huis.
“Ligt het al opgebaard?”
Jona deed twee keer mee aan het programma, de eerste keer wist hij kijkers aan het lachen te maken met de uitspraak “ligt het al opgebaard?” . Zijn date verliep destijds zo slecht, dat hij in zijn eentje biertjes besloot te drinken. Zijn tweede date ging wel wat beter, maar draaide uiteindelijk uit op een ramp, waarna hij weer in zijn eentje met een biertje belandde.
‘Samen kruipend naar huis’
Jona laat ook in het item van PowNed weten dat de liefde een struikelblok blijft in zijn leven. Veel vrouwen hebben wat tegen de alcoholconsumptie van Jona. Daarom zoekt hij dan ook een meid die net zo gek is op drinken als hij. Iemand met wie hij “kruipend naar huis” kan, zoals Jona zijn ideale vrouw zelf omschrijft.
Bekijk de beelden hieronder:
Bekijk hier Jona’s deelname aan LLDL
Bronnen: YouTube