De geruchten over Marco Borsato blijven dagelijks rondgaan, nadat hij zich terugtrok uit de publiciteit in verband met de Voice beschuldigingen. Yvonne komt met een update van mensen die Marco zagen. Ze hebben hem gespot met een dame.
‘Marco gespot met blondine’
Het zou gaan om een blonde dame, zo is te lezen in het verhaal van Yvonne, die meldt dat Marco vorige week gespot is bij restaurant Izakaya. “Marco en Leontine zijn echt uit elkaar en een spion van mij heeft hem laatst arm in arm zien lopen met een andere (blonde) vrouw.” “Volgens verschillende bronnen zag het er heel liefdevol uit en was het zeker meer dan vriendschap.”
“Nieuwe vlam?”
De speculaties over wie dat zou kunnen zijn zijn los gebarsten want Yvonne heeft geen beelden of bevestiging: “Helaas geen foto gemaakt. Geen idee dus of dit zijn nieuwe liefde zou kunnen zijn.”
Mensen halen nu de namen van blondines naar boven die eerder genoemd werden in geruchten over de vermeende affaires van Marco. O.a. ex-vriendin Denise Boekhoff wordt genoemd als mogelijke nieuwe vlam van Marco. Hoewel dit gerucht bijna onmogelijk lijkt: Denise ontkende namelijk nog een affaire met Marco te hebben gehad na het einde van hun relatie van jaren geleden.
Bevestigd is in ieder geval nog niets dus dit blijft voorlopig een gerucht. Wat wel zeker is is dat de verhoren over de Voice zaak gaan beginnen.
Hieronder beelden van Marco, Denise en meer info:
Bekijk dit bericht op Instagram
Bron: IG, Yvonne Utopianews