Een opvallend gerucht in de NL showbiz wereld vandaag: In het programma Iris en de 12 dates vertelt de bekende pianiste/zangeres Iris Hond dat ze op oudere mannen valt. De affaire met Marco Borsato was al bevestigd. En nu komen er geruchten over meer vermeende affaires naar buiten..
Nadat onlangs bekend werd dat ze een relatie had met Marco Borsato, blijkt ze er ook op los gescharreld te hebben met DWDD-presentator Matthijs van Nieuwkerk. Dit beweert een 'betrouwbare bron' binnen het programma aan roddelblad Story .
“Gniffelend gaan de al jaren rondgaande geruchten over het libido van Matthijs nog eens over tafel, waaraan nu de naam van Iris is toegevoegd", aldus Story. "Dat Matthijs zijn eigen invulling geeft aan het begrip huwelijkse trouw is vooral in de tv-wereld een publiek geheim. Vooral in de beginfase van zijn populariteit als DWDD-presentator nam Matthijs het er volgens de verhalen flink van.”
Story meldt dat dit nooit is bevestigd, "maar Iris heeft wel eens laten doorschemeren Matthijs ook buiten de studio om te spreken. Zo was ze niet lang geleden nog met hem aan het Whatsappen toen Charles Aznavour, het grote idool van Matthijs, overleed. ,,Ik moest meteen aan Matthijs denken toen ik het hoorde. Ik heb hem ook direct een appje gestuurd”
In Iris en de 12 dates zegt ze zelf: “De mannen waar ik op val zijn vaak de wat oudere, veilige, wat zorgzame types. Een heel jonge aantrekkelijke gast, daar val ik meestal niet op.”
Reactie Matthijs en Iris
Een woordvoerder van Matthijs laat aan in een reactie weten: “Wij gaan niet reageren op vage geruchten, roddel en achterklap. Dat doen wij nooit.” Iris Hond doet het gerucht via een woordvoerster tegenover Story af als ‘kant en klare onzin’.
Hieronder Marco die verrassend open op de affaire reageert: