De kijkers van Massa is Kassa zijn niet al te dol op Nicol, de vriendin van Peter Gillis. Nu zijn ze namelijk opnieuw woedend vanwege haar bazige gedrag en een ruzie met Ruud.
Massa is Kassa
Op een van de parken van Peter wordt er een Pipodorp gebouwd en daar heeft Nicol de leiding van. Ze zou de schuld op Ruud willen schuiven voor de ontbrekende gordijnen. “ Mijn spullen zijn allemaal geleverd, alleen de gordijnen nog. ” Ruud grapt: “ Het is wel goed voor de belichting zo ”. Echter kan Nicol er niet om lachen: “ Dat zijn geen grappen, Ruud. Jij wil ’s ochtends vroeg uit bed komen en dat de buren dan naar binnen kijken? ”
Bazige Nicol
“Mijn spullen zijn allemaal geleverd, maar die gordijnen van jou zijn er niet. Het zou fijn zijn als die met hoge spoed deze kant op komen, anders wordt je vader foxwild ,” benadrukt Nicol.
Op Twitter gaan de kijkers los met hun misnoegen over Nicol. ‘ Flikker die stiefmoeder van je toch van dat park af ’, schrijft iemand, en een ander roept op tot nog drastische maatregelen: ‘ Ruud, verzuip die snol. Je kan het!’
Bekijk hieronder de reacties op Twitter:
Bron: Twitter, SGXL, Youtube