Conor McGregor werd onlangs gearresteerd voor het stelen van een mobiele telefoon bij een nachtclub in Miami. Nieuwe beelden van een bewakingscamera zouden ervoor kunnen zorgen dat de Ier daadwerkelijk veroordeeld kan worden. Op de beelden, die in handen zijn gevallen van TMZ Sports
, is duidelijk te zien wat er de bewuste nacht gebeurde. Een fan filmde Conor met zijn telefoon, die zich vervolgens woedend omdraait, de telefoon uit de handen van de man slaat en deze vervolgens met zijn voet kapot stampt.
De beelden zouden wel eens slecht nieuws kunnen betekenen voor McGregor. Bij een veroordeling loopt hij het risico op een gevangenisstraf van zes jaar. Conor zelf heeft verklaard onschuldig te zijn.