Tijdens een oefenwedstrijd van Feyenoord tegen het Zeeuws elftal (2-0), hebben Feyenoord-fans een spandoek over Abdelhak Nouri opgehangen. Ook zouden ze beledigende spreekkoren hebben gezongen. Feyenoord heeft gereageerd.
Nouri-leuzen van Feyenoord-fans
Op het spandoek stond de tekst ‘Nouri worden’. “Wat de bewuste tekst precies behelst, is ons ook nog niet duidelijk”, reageert Feyenoord op de officiële website. “Maar laat glashelder zijn dat de club elke negatieve verwijzing naar Nouri’s vreselijke leed ronduit walgelijk vindt en ten zeerste verwerpt.”
Behalve het spandoek zouden de Feyenoord-fans liedjes met teksten als ‘Nouri aan de zuurstofslang’ hebben gezongen. Dit beweert de Rotterdamse club echter niet gehoord te hebben. “We hebben gisteren ter plaatse niet gehoord dat er liedjes over Nouri gezongen werden. Het doek heeft er kortstondig gehangen en is daarna verwijderd”, luidt de verklaring.
https://axed.nl/nouri-beweegt-communiceert-met-wenkbrauw-appie-herkent-ons/